informace

Německy


 

POLOHA
Penzion KOMFORT se nalézá v malebném přírodním zákoutí podkrušnohoří, v okrajové lokalitě města Nejdek - Bernově. Prostředí nabízí vhodné podmínky pro celoroční rekreaci. Nedaleko se nachází Tatrovická přehrada (koupání, rybolov, surf, ...), okolní lesnatý terén vybízí k pěší turistice, cykloturistice i houbaření. Ráj pro milovníky zimních sportů (vlek vzdálený 9 km).

VYBAVENÍ
Penzion Komfort je nově postavený objekt se 2 ložnicemi, jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou, WC, kuchyní a venkovním posezením s grilem. Ložnice: dvojlůžko, možnost jedné přistýlky. Jídelna: selská rohová lavice, stůl, židle. Obývací pokoj: BTV,DVD, HI-FI, SAT, připojení k internetu zdarma - Wi-Fi, rohová sedací souprava. Koupelna: sprchový kout, WC, umyvadlo s galerkou. Kuchyň: mikrovlnná trouba, el. dvouvařič, rychlovarná konvice, kávovar, lednice s mrazáčkem, nádobí.

 

 

TIP NA VÝLET
- Vřídlo, kolonáda, 12 léčivých pramenů, golfové hřiště, rozhledna Diana, ... Městské muzeum v Nejdku, zámek Bečov nad Teplou, hrad Loket, výlety do Německa - cyklostezka euregia Egrensis.

 

 

CENÍK

Cena / den

osoba:

310,- Kč

pes: 110,- Kč
přistýlka: 200,- Kč

Výše uvedené ceny jsou smluvní. Kontaktujte nás, rádi přizpůsobíme cenu Vaši představě.

 

 

design: fugas